Günümüzde işletmeler, çeşitli nedenlerle farklı bankalarla aynı anda çalışmak durumunda kalıyor. Farklı bankalardaki hesapların kontrolü ve yönetilmesi, ilgili departmanların mesailerinde önemli bir yer tutuyor. İşletmelerin çalıştığı bankalardaki hesapları tek bir panelde toplayan NetEkstre Açık Bankacılık Platformu,  yönetimin tek bir kanaldan yapılmasına ve tüm işlemlerin tek bir veri yapısına dönüştürülmesine katkı sağlıyor. Şirketlerin, finansal yönetim süreçlerinde tüm banka hesaplarının ve işlemlerin etkin kontrolüne yardımcı olurken zaman ve işgücü bakımından tasarruf edilmesine destek oluyor.

NetEkstre ile Banka Yönetiminin Sağladığı Avantajlar

Tüm Bankalar Tek Bir Panelde: İşletmelerin çalıştığı tüm bankalardaki hesapları ve bu hesaplara bağlı hareketleri anlık olarak tek bir ekrandan görüntülenebilmesine imkân tanıyan NetEkstre Açık Bankacılık Platformu, verilerin her bir bankanın kendi panelinden ayrı ayrı toplanması gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Sadece şirketinizin farklı bankalardaki hesaplarını değil; grup şirketlerinizin banka hesaplarını da tek bir panelden kontrol edebilme avantajından faydalanabilirsiniz.

Bildirimlerle Anında Haberdar Olun: Banka hesaplarınıza gelecek olan bakiyelerin, planlanan ödemelerin kontrolünü sağlamak NetEkstre Açık Bankacılık Platformu ile çok kolay. NetEkstre’nin sunduğu anlık bildirim sistemi altyapısı sayesinde bankaların panellerine ayrı ayı girip kontrol ederek zaman harcamanıza ve insan kaynağı kullanmanıza gerek kalmıyor. Şirketlerinizin banka hesaplarındaki tüm hareketler hakkında e-posta, SMS veya bildirimler yoluyla anlık olarak bilgilendiriliyorsunuz.

Kolay Raporlama ve Analiz Fırsatı: Çalışılan bankalardaki hesap hareketleri, işlem türüne, işlem tarihine ve bankalara göre filtreleyebilir; ihtiyacınız olan raporları ve analizleri dilediğiniz her an oluşturabilirsiniz. Zengin rapor şablonlarıyla bankacılık işlemlerinize ilişkin anlık veya periyodik tablolar ve grafikler hazırlayabilirsiniz.

Muhasebe ve ERP Yazılımlarıyla Entegrasyon:  NetEkstre Açık Bankacılık Platformu, işletmelerin yönetim süreçlerinde kilit rol oynayan muhasebe ve ERP yazılımlarıyla entegre bir şekilde çalışabiliyor. Böylece banka hareketlerinizi otomatik olarak muhasebe programlarınıza aktarabilir, ilgili birimlerin operasyonel yüklerini azaltabilirsiniz. Finans, muhasebe ve diğer yönetim departmanlarınız arasındaki veri paylaşımını, belirleyeceğiniz kriterlere uygun bir şekilde daha hızlı ve etkin bir hale dönüştürürken hatalı veri kayıtlarının da önüne geçebilirsiniz.

Bankacılık İşlemlerinize Her Yerden 7/24 Erişim İmkânı: NetEkstre Açık Bankacılık Platformu, masaüstü ve mobil cihazlar için geliştirilen uygulamalarıyla internet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden bankacılık verilerinize dilediğiniz an erişebilme kolaylığı sunuyor.