Açık Bankacılık uygulaması NetEkstre’nin getirdiği en büyük kolaylıklardan birisi de banka hesaplarınıza tek tek girmeden hepsini tek panel üzerinden yönetebilmektir.

Tüm Banka Hesapları Tek Panelde!

Tüm banka hesaplarınızı tek bir ekrandan ve güvenle yönetebilmenize olanak tanıyan Netekstre entegrasyonu ile ister IOS ve Android uygulaması ile mobil telefonunuzdan isterseniz tablet ya da bilgisayarınızdan banka hesap hareketlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Pratik ve Hızlı Entegrasyon

Kullanıcı dostu ara yüzü ve pratik kullanım özellikleri ile öne çıkan uygulamayı, farklı ERP/Muhasebe yönetim platformlarına entegre ederek kullanabilirsiniz. SAP, Oracle, Netsis, Micro, Logo, ETA ve benzeri muhasebe programları üzerinden uygulamaya erişim sağlayabilir, banka hesaplarınızı zaman kaybetmeden ve kolayca yönetebilirsiniz.

Farklı Hesaplara Hızlı Erişim

Vadesiz TL mevduat hesaplarının yanı sıra; Dolar, Euro kontrolü de tek ekran üzerinden sağlanabilir; aynı anda hesap hareketleri ve işlem süreçleri kolayca görüntülenebilir.

Tek Tek Banka Hesaplarına Girmeye Son

Farklı veri güvenlik protokolleri sayesinde hizmet aldığınız tüm bankalara Açık Bankacılık Platformu Netekstre üzerinden güvenli giriş sağlayabilirsiniz. Zamanı çok daha verimli kullanmanıza imkân tanıyan yeni nesil hesap görüntüleme aracı ile tüm banka hesaplarına aynı anda erişebilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirme Özelliği

Ortak ERP sistemlerine entegre edilebilen hesap hareketleri programının yetkilendirme özelliği sayesinde çalışanlarınız sadece sizin tarafınızdan onaylanan bilgilere, hesaplara ve raporlara ulaşabilir.

Online Veri Sunabilen Tüm Bankalar İle Kusursuz Entegrasyon

Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, TEB, Denizbank, Şekerbank, ING Bank, Kuveyt Türk, Albaraka Türk, Türkiye Finans, Odeabank, Anadolubank, Citibank, Aktifbank ve ABank, Açık Bankacılık Uygulaması Netekstre hesap yönetim sisteminin anlaşmalı olduğu başlıca bankalar arasında yer alır. 20’den fazla banka ile entegre çalışan NetEkstre, her geçen gün yeni bankaların eklenmesi ile banka yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

açık bankacılık api

Kullanıcı Dostu Ara yüz

Kullanıcı dostu ara yüz, banka logoları, grafik şemaları ve kategorize edilmiş işlem butonları sayesinde program çok pratik olarak kullanılabilir. Bu sayede kullanıcılar, yeni programı sadece birkaç gün içinde zahmetsizce ve akıcı bir şekilde yönetmeye başlayabilir.

açık bankacılık antlaşma

 

Hepsi Bir Arada Banka Hesabı Yönetimi

Banka hesap hareketleri, ekstre hareketleri, cari hesap yönetimi ve raporlama süreçlerinin tamamını tek bir portal aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Detaylı Grafik Raporlama

Raporlama işlemleri, muhasebe sürecinin en önemli detayları arasında yer alır. Farklı bankalarda yer alan tüm hesaplarınızı; günlük, haftalık veya aylık formatlarda grafik raporu üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

Anlık Bildirim İmkânı

Banka hesaplarınız veya (Havale/EFT) anlık olarak görüntüleyebileceğiniz gibi, firma içinde yetki tanımlamalarıyla dilediğiniz kişi veya gruplara e-mail bildirimi de gönderebilirsiniz.

açık bankacılık nedir

Müşteri Memnuniyeti

İşlem hacmi yüksek firmalar ve EFT/havale şeklinde ödeme alan e-ticaret firmaları, banka hesaplarına ulaşan parayı anlık olarak takip edebilir, siparişleri veya hizmetleri aksatmadan gerçekleştirerek üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayabilir.

Kolay Cari Hesap Takibi

Banka hesaplarınıza gelen/giden nakdi kaynakları ve ödemeleri, cari hesaplarınız ile otomatik olarak eşleştirebilir ve istediğiniz her yerden kolayca takip edebilirsiniz.

Üst Düzey Güvenlik

PCI-DSS sistem altyapısına sahip olan Netekstre, finansal veri güvenlik protokolleri ve modüler yazılım güvenlik önlemleri sayesinde veri merkezlerinden alınan dataların güvenliğini garanti eder.

açık bankacılık güvenlik

3 Adımda Kullanıma Hazır

İhtiyaçlarınıza en uygun paketi tercih edip, bankalara veri aktarımı yetkisi verdikten ve sistem kurulumunu tamamladıktan hemen sonra, banka hesap hareketlerini ve ekstre detaylarını kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

Farklı Paket Seçenekleri

Kullanım ihtiyaçlarınıza, anlaşmalı olduğunuz banka sayısına ve firmanızın yıllık işlem hacmine en uygun paketi seçerek tüm ekstrelerinizi ve banka hesap hareketlerinizi tek bir yerden kontrol etmeye hemen başlayabilirsiniz.