Eçözüm Bilgi Teknolojileri 2001 yılından beri alanında uzman 76’dan fazla personeli ile banka entegrasyon, online tahsilat, e-ödeme ve sanal pos çözümleri geliştirmektedir. Şirket merkezi ve arge birimi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesinde bulunmaktadır. Eçözüm tamamen kendi öz kaynakları ve know how ile teknolojiler geliştirmektedir.

2008 yılından bu yana TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) “Yer Sağlayıcı” statüsüne sahip olmuştur. Çözümlerini kendine ait 100+ cihazdan oluşan sunucu parkuru ile sağlamaktadır.

Eçözüm 2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortağı statüsüne ve PCI DSS standartlarına sahiptir. SAP, MS Dynamics, Oracle, Logo ve benzeri bir çok ERP ile entegre çözümler geliştirebilmektedir.

logo sap pci-dss MicrosoftDynamics

Eçözüm Bilgi Teknolojileri Kurumsal Çözümler

NetEkstre

Netekstre, tüm hesap hareketlerinizi online olarak bankalardan alıp, tek bir panel üzerinde toplar ve tüm hesap hareketlerinizi detaylı bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Hesap detaylarınızı görüntülemek için banka hesaplarınıza ayrı ayrı girmenize gerek kalmaz.

Netekstre topladığı tüm hareketler ortak bir veri yapısına çevirir ve web servis üzerinden ERP sistemlerine (SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, Logo, Netsis, Mikro, Eta vb.) aktarır.

Sistem üzerinden dilediğiniz zaman, istediğiniz periyot için detaylı grafik raporları alabilirsiniz. Ayrıca her işlem için anlık sms ve email ile bildirim alabilirsiniz.

Netekstre hakkında daha fazla bilgi almak ve sistemi detaylı incelemek için demo talebinde bulunabilirsiniz.

Netahsilat

Netahsilat bir online kredi kartı tahsilat sistemidir. Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 21 bankanın sanal pos entegrasyonu Netahsilat ile tek ekrandan kullanılabilmektedir. İşletmeler ve kurumlar bayilerinden, tüketicilerinden, abonelerinden, hizmet veya ürün sattıkları müşterilerinden internet üzerinden tek çekim veya taksitli ödeme alabilmekteler.

Netahsilat ile uzaktan sms ve e-mail ile kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. Müşterilere SMS ve e-mail ile link gönderilerek, müşterinin linki tıklaması ve kart bilgilerini tuşlayarak ödeme yapması sağlanabilir. TL’nin yanı sıra USD, EURO, GBP, SAR ve benzeri dövizli tahsilat ta yapılabilen Netahsilat sistemleri çok dilli çalışabilmektedir.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve sistemi incelemek için demo talebinde bulunabilirsiniz.