Netekstre nedir? Netekstre sistemi nasıl çalışır, entegre bankalar nelerdir?

NetEkstre Nedir: Eçözüm Bilgi Teknolojileri ürünü Netekstre, banka hesap hareketleri gösterme servisi olarak; bankalardan hesap hareketlerinizi online alır ve tek panel üzerinde tüm hareketleri görüntülemenizi sağlar. Ürün hesap hareketlerini ortak bir veri yapısına çevirerek ERP sistemlerine (SAP, Oracle, Microsoft, Logo, Netsis, vb.) aktarır.

NetEkstre ile Hesap Hareketleri Tek Ekranda

Ürün firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tüm banka hesaplarını tek ekranda gösterir. Hesaplar arası işlemler için gereken zamandan büyük tasarruf sağlar. Eçözüm Bilgi Teknolojileri, 2001 yılından beri e-tahsilat, online tahsilat, sanal pos ve ödeme sistemleri teknolojileri geliştirmektedir. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tüm banka hesaplarının tek ekran üzerinden takip edildiği Netekstre ürününü geliştirdi. Netekstre nedir; Online hesap takip sistemi ile tüm banka hareketleri tek panel üzerinden görüntüleniyor ve muhasebe – ERP sistemlerine anında entegrasyon yapılabiliyor.

Netekstre ürünü ile firmalar hesaplarını incelemek için artık bankaların arayüzlerine ayrı ayrı girmek zorunda kalmayacak. Ödemeler anlık olarak takip ediliyor ve tüm muhasebe – erp sistemlerine anında aktarım sağlanıyor.

Hesaplara ilişkin detaylı raporları günlük, haftalık ve aylık alabileceği gibi, tüm hareketler için anlık bildirimlerde sistem üzerinden kolayca alınabiliyor.

NetEkstre Özellikleri

  • netekstre nedir, netekstre banka entegrasyonlarıFarklı bankalarda ki tüm hesap hareketlerini tek panel üzerinden görüntüleme.
  • Hesaplardaki tüm işlemleri anlık olarak panelden izleme.
  • Tüm muhasebe – ERP sistemlerine anında entegrasyon. (Logo, Netsis ve Eta ile direkt entegrasyon.)
  • Entegrasyon sayesinde tüm hatalı işlem girişlerini engelleme.
  • Hesap hareketlerinin günlük, haftalık yada aylık olarak raporlama yapılması.
  • Hesaplarda gerçekleşen tüm havale-eft işlemlerinizde anlık bildirim alabilme.
  • Cari hesap ve muhasebe fişlerini aynı anda oluşturabilme.
  • Banka işlem kodları ile mükemmel eşleştirme kuralları oluşturabilme.

NetEkstre Demo Talebi

Net Ekstre sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve sistemi incelemek için bizi arayabilir (0212 256 60 00) veya demo talep formu doldurup müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

NetEkstre banka hesap hareketleri yönetim sistemlerine entegre olan bankaları buradan inceleyebilirsiniz.