Satış Ortaklığı

İş Ortağımız Olup Birlikte
Kazanalım İster Misiniz?

 

Eçözüm iş ortaklığı; (müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin) satış süreçlerinde, mevcut ve potansiyel iş ortakları için katma değer yaratmayı amaçlayan, karşılıklı kazanma anlayışını benimseyen, özel bir kazanç modelidir.

Eçözüm olarak finansal çözümlerimizi, bulunduğunuz coğrafyada, referans olabileceğiniz potansiyel müşteriler ile buluşturmak suretiyle yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Satış ortağımız olun
birlikte kazanalım

 

50’yi aşkın firma satış ortağımız oldu! Birlikte kazanmaya başladık. Sizde satış ortağımız olun, birlikte kazanalım.

Eylül 2020’den bu yana yaptığımız satış ortaklığı çalışmalarımızda, 50’yi aşkın satış ortağımızla birlikte şirketlerin dijital dönüşümlerine katkıda bulunduk. Sizde, sektördeki 20 yıllık tecrübemiz ve kendini sürekli yenileyen Kurumsal Açık Bankacılık Platformundaki çözümlerimiz ile sürekli kazanmak istemez misiniz?

Online Tahsilat, Banka Hesap Entegrasyonu, Sanal-Fiziki Pos Hareklerinin Raporlanması ve Doğrudan Borçlandırma Sistemleri gibi paket ve özel çözümlerimiz ile gelin birlikte kazanalım!

Eçözüm Ürünleri ile sürekli kazanç elde etmek istemez misiniz?

İş Ortaklığı İle Elde Edilecek Faydalar Neler?

• Uzun soluklu iş birlikleri yapmak
• Hizmet verdiğiniz müşterilerinize farklılaştırılmış bir katma değer sunmak
• Alt limit, adet ve tutara bakılmaksızın kazanç sağlamak
• Sürekli gelir modeli

Kimleri Kapsar?

• Yazılım Şirketleri ve Tüm Çözüm Ortakları
• Bilişim Sektörü Profesyonelleri
• Finansal Danışmanlık Şirketleri
• Entegratörler
• Dijital Pazarlama Ajansları
• Mali Müşavirler

netahsilat

Firmaların, bayi ya da müşterilerinden uzaktan sanal pos ile online tahsilat almalarını sağlayan ve ERP’ler ile entegre çalışabilen aynı zamanda çok gelişmiş ve fonksiyonel olan ürünümüzdür.

netekstre

Firmaların, yönetim veya finans/muhasebe/satış ekiplerine büyük kolaylık sağlayan 7 yıldan beri geliştirilen banka ve tüm hesap hareketlerini tek ekrana 10 dakikada bir online olarak getiren, raporlayan, kullanıcılara her türlü yetkiler verilebilen istenirse tüm banka hareketlerini cari/banka ve muhasebe kayıtlarına entegre edebilen sistemimizdir.

pos

İşletme ve kurumların fiziki pos veya sanal poslarıyla yaptıkları tahsilat işlemlerinin banka hareketlerine dair detaylı bilgisini verir. Posrapor direkt olarak banka hesabınızla entegre çalışmakta olup tüm işlem detaylarını banka veri tabanından çekerek size tek platform üzerinden görüntüleme/raporlama imkanı sunar.

dbs

Doğrudan Borçlandırma Sistemi, 20 bankadan DBS limit ve borç bilgilerini otomatik olarak sorgulayan aynı zamanda talimat veya faturaların otomatik yüklenebileceği yeni entegre platformumuzdur.

Copyright 2021 Açık Bankacılık Platformu NetEkstre bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.